● Працює зі зчитувачами формату EM-Marine, робоча частота 125 кГц, та Mifare 1К, робоча частота 13.56 МГц,
● Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID),
● Дальність спрацювання: до 10 см,
● Стандартний протокол передачі даних ISO 18000-2,
● Має вшитий унікальний номер довжиною 40 біт, який не можна перезаписати.
● Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID),
● Дальність спрацювання: до 10 см,
● Стандартний протокол передачі даних ISO 18000-2,
● Має вшитий унікальний номер довжиною 40 біт, який не можна перезаписати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 2 x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ключ доступу |
| Частотна характеристика | EM-Marine, Mifare 1K (125 кГц, 13.56 МГц) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴


