Кабель Мега-Кабель (N)HXH FE 180/Е30 3х1,5 (бухта 100 м)(NKK)

● Кількість жил 3,
● Перетин жили, мм² 1,5,
● Призначення вогнестійкий,
● Тип провідника кабель,
● Матеріал струмопровідної жили мідь,
● Характеристика жили 1 клас (монолітна),
● Тип вогнестійкого кабелю FE180/E30,
● Маркування NHXH,
● Матеріал оболонки полімерна композиція
● Перетин жили, мм² 1,5,
● Призначення вогнестійкий,
● Тип провідника кабель,
● Матеріал струмопровідної жили мідь,
● Характеристика жили 1 клас (монолітна),
● Тип вогнестійкого кабелю FE180/E30,
● Маркування NHXH,
● Матеріал оболонки полімерна композиція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мега-Кабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Площа перетину | 1.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10000 г |
| Вага брутто | 10000 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 300 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Оборонка | вогнезахисний структурований полімер |
| Переріз | 1.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 100 x 300 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий вогнестійкий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 651 ₴

