Дільник живлення DC-F=>5xDC-M (D 5,5x2,5мм) 40см

Дільник живлення з 1 роз'єму DC (″Мама″) в 5 роз'ємів DC (″Тато″)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | DC-F=>5xDC-M (D 5,5x2,5 мм) |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 400 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 10 x 400 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для живлення |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴

