Дільник живлення DC-F => 2xDC-M (D 5,5x2,5мм) 40см

● Роз'єм DC (″Мама″) в 2 роз'єми DC (″Тато″),
● Діаметр роз'єму 5,5x2,5мм,
● Довжина кабелю 40 см
● Діаметр роз'єму 5,5x2,5мм,
● Довжина кабелю 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 400 |
| Особливості | D 5,5x2,5мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 400 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для живлення |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

