Патчкорд Simplex Slim SC/UPC-LC/UPC SM 3м

● Волокно: SM (одномод),
● Полірування: UPC,
● Конектор: SC/LC,
● Тип конструкції: симплекс,
● Довжина, м.: 3,
● Оболонка: LSZH,
● Діаметр кабелю, мм: 2
● Полірування: UPC,
● Конектор: SC/LC,
● Тип конструкції: симплекс,
● Довжина, м.: 3,
● Оболонка: LSZH,
● Діаметр кабелю, мм: 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 3 мм |
| Довжина в пакованні | 3 м |
| Довжина: | 160 |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Матеріал оболонки | LSZH |
| Оборонка | LSZH |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 3 x 160 мм |
| Тип | симплекс SM (одномод) UPC SC/LC |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴

