HDMI шнур – використовується для приєднання домашньої техніки. З його допомогою ви зможете отримати найкращу якість зображення, високу швидкість передачі даних. Цей шнур не створює спотворення та шумів. Якісна обробка сигналу проводитиметься за умови правильного підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина в пакованні | 7 м |
| Довжина: | 160 |
| Довжина кабеля | 7м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 50 x 160 мм |
| Тип | 4k 60hz |
| Тип пристрою | HDMI |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴


