Бездротовий WiFi міст Ruijie Reyee RG-EST310 V2 5 ГГц

влевовправо
Для використання в якості мосту необхідно два пристрої однієї моделі.
Продається комплектом з двох шт, ціна вказана за комплект.
Зовнішній міст RG-EST310 забезпечує стійкий зв'язок між двома роутерами у міському середовищі. Це можливість підключити до однієї мережі Wi-Fi дві різні будівлі, розташовані в межах 1 кілометра. RG-EST310 використовує менш завантажену частоту 5 ГГц, що позбавляє додаткових перешкод у сигналі. Найчастіше пристрої встановлюють у великих підприємствах, що мають кілька об'єктів. Але можливе і домашнє користування. Нерідко мости застосовуються у великих будинках, де дії роутерів недостатньо. Тоді модулі розміщують на поверхах, забезпечивши якісне покриття без постійних витрат на утримання окремих точок доступу.
Продається комплектом з двох шт, ціна вказана за комплект.
Зовнішній міст RG-EST310 забезпечує стійкий зв'язок між двома роутерами у міському середовищі. Це можливість підключити до однієї мережі Wi-Fi дві різні будівлі, розташовані в межах 1 кілометра. RG-EST310 використовує менш завантажену частоту 5 ГГц, що позбавляє додаткових перешкод у сигналі. Найчастіше пристрої встановлюють у великих підприємствах, що мають кілька об'єктів. Але можливе і домашнє користування. Нерідко мости застосовуються у великих будинках, де дії роутерів недостатньо. Тоді модулі розміщують на поверхах, забезпечивши якісне покриття без постійних витрат на утримання окремих точок доступу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| ROM/RAM | 8/64 Мб |
| Wi-Fi | 802.11a/n/ac:5.725~5.850 ГГц |
| Інтерфейси | 1 10/100Base-T Ethernet 24В DC PoE |
| Антена | Вбудовані спрямовані антени, по горизонталі: 60 °, по вертикалі: 30 °, посилення: 10 дБі |
| Вага | 1380 г |
| Вага брутто | 1380 |
| Живлення | 12 В DC, 24 В DC PoE |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | легкість сигналу 1000 м-52 дБм, 500м/-65дБм, 1000м/-68 дБм, 2000 м/-75 дБм |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -30°C~50 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 225 x 85 x 390 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Общие | |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 390 |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 594 ₴




