Всеспрямована антена 2 км 360° Ruijie Reyee AirMetro RG-ANT13-360

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202936
9 417 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Протокол: 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11a/n,
● Частота: 5 ГГц,
● Робоча дистанція 2км,
● Кут: Г: 360°, В: 7°,
● IP55,
● 769 x 120 x 81.6мм
● Частота: 5 ГГц,
● Робоча дистанція 2км,
● Кут: Г: 360°, В: 7°,
● IP55,
● 769 x 120 x 81.6мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 81.6 |
| Ширина | 769 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | 802.11a/n/ac: 5.150 -5 .350 GHz, 5.470 -5.725 GHz , 5.725 -5 .850 GHz |
| Антена | 13 dBi |
| Вага | 2200 г |
| Вага брутто | 2200 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | дальність передачі 2 км |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 130 x 910 мм |
| Розміри | 769 x 120 x 81.6 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 417 ₴


