Точка доступу Ruijie Reyee RG-AirMetro550G-B (базова станція) PTMP

влевовправо
- В наявності 5 од.
- Код: 202930
7 394 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Протокол: 802.11ac (Wi-Fi 5),
● Пропускна здатність: 5 ГГц, 867 Мбіт/с,
● Робоча дистанція 2/5/10 км,
● Порт: 2 x 10/100/1000M,
● 24 V Passive PoE, 12В DC,
● IP55, -40℃ - +80℃,
● 200 x 98.5х29мм
● Пропускна здатність: 5 ГГц, 867 Мбіт/с,
● Робоча дистанція 2/5/10 км,
● Порт: 2 x 10/100/1000M,
● 24 V Passive PoE, 12В DC,
● IP55, -40℃ - +80℃,
● 200 x 98.5х29мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | 24 V Passive PoE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac:), Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n), IEEE 802.11a, IEEE 802.11b/g |
| Інтерфейси | 2 x 10/100/1000М |
| Антена | 13/16/20 dBi (2/5/10 км) |
| Вага брутто | 760 |
| Живлення | 12 V DC |
| Особливості | дальність передачі 2/5/10 км |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 60 x 260 мм |
| Розміри | 200 × 98. 5 × 29 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Общие | |
| Вага | 760 г |
| Висота | 29 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 260 |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 394 ₴




