Коробка монтажна ABS 100х100х50, IP65, AP-UEA

● Тип товару Коробка монтажна,
● Ступінь захисту - IP IP65,
● Матеріал корпусу ABS пластик,
● Призначення монтажної коробки для відкритої установки,
● Розміри коробки 100х100х50
● Ступінь захисту - IP IP65,
● Матеріал корпусу ABS пластик,
● Призначення монтажної коробки для відкритої установки,
● Розміри коробки 100х100х50
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Захист | IP65 |
| Розмір | 100х100х50 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 55 x 110 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

