Коробка монтажна ABS 210х120х74, IP65, AP-UEA

● Тип товару Коробка монтажна,
● Ступінь захисту - IP IP65,
● Матеріал корпусу ABS пластик,
● Призначення монтажної коробки Монтажні коробки для відкритої установки ,
● Розміри коробки 210х120х74
● Ступінь захисту - IP IP65,
● Матеріал корпусу ABS пластик,
● Призначення монтажної коробки Монтажні коробки для відкритої установки ,
● Розміри коробки 210х120х74
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 300 |
| Захист | IP65 |
| Розмір | 210х120х74 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 77 x 215 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴

