Беспроводная внутренняя сирена U-Prox Siren Black

влевовправо
Светозвуковая сигнализация. Подключение наружного датчика. Три уровня громкости, до 85 Db на 1м. Две мощные батареи CR123A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | U-Prox |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 84.5 мм |
| Источник света | Галогенная лампа |
| Длина | 24.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 84.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація станів | вбудований або зовнішній індикатор, налаштовується |
| Антісаботаж | Комунікація двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Вес | 134 г |
| Вага брутто | 140 |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Питание | 3В, дві CR123A літієві батареї |
| Компанія-виробник | U-Prox |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Рабочая температура | -10°C - +55°C |
| Роз'єм для підключення зовнішнього світлодіода | світлодіод (LED), зовнішній датчик (геркон) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 45 x 90 мм |
| Розміри | 84.5 x 84.5 x 24.3 мм |
| Рівень гучності звуку | 85 дБ |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип сповіщення | Світлозвукова сигналізація |
| Час звучання тривоги | Затримка спрацюванння не більше 10 секунд |
Информация для заказа
- Цена: 1 759 ₴






