Провід силовий мідь внутрішній ЗЗКМ ПВ-3 0,75

ПВ3 – гнучкий, мідний одножильний провід із багатожильною жилою. Застосовується для прокладки в сталевих трубах, пустотних каналах будівельних конструкцій, на лотках і т.д. Провід стійкий до механічних навантажень, вигинів, вібраційних навантажень, акустичних шумів, цвілевих грибів. Крім того, проводи ПВ не поширюють горіння. Провід марки ПВ3 призначений для монтажу ділянок електричних мереж, де можливі вигини дротів. ПВ3 розрахований на номінальну напругу до 450В частотою до 400Гц або постійну напругу до 1000В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 1 |
| Площа перетину | 0.75 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Вага брутто | 1200 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 230 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Оборонка | ПВХ |
| Переріз | 0.75 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 50 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Багатожильний силовий |
| Тип монтажа | Внутрішній |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідний (Cu) |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴

