Провід бухта 100м ЗЗКМ ПВС 2х2,5

● Кількість жил 2,
● Перетин жили (мм кв) 2.5 мм кв,
● Марка кабелю/проводу ПВС,
● Тип кабелю/проводу Електричний силовий,
● Матеріал жили Мідь,
● Матеріал ізоляції ПВХ
● Перетин жили (мм кв) 2.5 мм кв,
● Марка кабелю/проводу ПВС,
● Тип кабелю/проводу Електричний силовий,
● Матеріал жили Мідь,
● Матеріал ізоляції ПВХ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 2.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11620 г |
| Вага брутто | 11620 |
| Висота | 140 мм |
| Довжина: | 310 |
| Довжина кабеля | 100м |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Оборонка | ПВХ |
| Переріз | 2.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 140 x 310 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 044 ₴

