Оптичний модуль SFP MikroTik S-85DLC05D

S-85DLC05D - трансівер SFP 1,25G з роз'ємом Dual Fiber LC 850 нм, для багатомодового оптоволоконного з'єднання довжиною до 550 метрів з DDMI. Пристрої протестовані та сумісні з моделями RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN та CCR1036. Пристрої також сумісні з пристроями SFP, відмінними від MikroTik.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 13 мм |
| Відстань передачі | 550 м |
| Довжина: | 60 |
| Довжина хвилі | 850nm |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25G |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Метод роботи | SFP MM |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Порти (вихід) | LC UPC |
| Порти (вхід) | LC UPC |
| Робоча температура | -40 - +85C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 11 x 13 x 60 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴

