Основною перевагою брелоків MIFARE 1K перед іншими безконтактними ідентифікаторами є шифрування переданих даних і вбудована пам'ять, що перезаписується, об'ємом 1024 байт. Працює у частотному діапазоні 13.56 МГц. Брелоки виготовлені з кольорового ABS пластику. Форм-фактор: крапля. Габарити: 30*45*4 мм. Робоча температура від -30 ° до +70 °.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 10 x 40 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13.56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴


