Модуль SFPd-03-1550-WDM передає дані на довжині хвилі 1550nm, а приймає дані на довжині хвилі 1310nm. Модулі забезпечують передачу даних на швидкості 1.25Gbps / 1.063Gbps на відстані до 3 км.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 13 мм |
| Відстань передачі | 3 км |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 72 |
| Довжина хвилі | передачі/прийому: 1550nm / 1310nm |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25 Гбіт/с, 1.063 Гбіт/с |
| Порти (вихід) | LC |
| Потужність споживання | 3.3 В |
| Робоча температура | 0 ... +70 ° C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 14 x 13 x 72 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴


