Гігабітний оптичний модуль GSFP-1310T-20-SMF

влевовправо
GSFP-1310T-20-SMF — корисний пристрій для передачі сигналу, підключення до локальної мережі та комутації потоку. Ця модель має пропускну здатність на гігабітному рівні та гарний радіус роботи. Оптичний модуль здійснює передачу на відстані до 20км, використовуючи хвилі 1310-1550нм та LC-порт. З'єднання встановлюється за допомогою одномодового волокна. Застосовуються подібні трансівери у сферах, де задіяно мережеве підключення. Без такого обладнання прийом обмежений 100 метрами, коли як GSFP-1310T-20 дає можливість протягнути лінію на кілометри, без підсилювачів та інших перехідників. Важлива перевага — швидкість, коли дані переправляються з максимальним 1 Гбіт/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 15 мм |
| Відстань передачі | 20 км |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 60 |
| Довжина хвилі | відправка 1310 та 1550нм прийом |
| Макс. пропускна спроможність | 1 Гбіт/с |
| Метод роботи | SFP LC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 12 x 15 x 60 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴


