Для підключення камер відеоспостереження до реєстраторів та покращення якості передачі, використовуються пасивні відео балуни. Універсальним серед них є продукт від Hikvision, моделі DS-1H18S/E. Пристрій складається зі штекера, невеликого дроту та корпусу із затискачем для кабелю типу «кручена пара». Одне підключення здійснюється двома балунами, що входять до комплекту. Перший встановлюється безпосередньо на відеокамері, а другий входить у реєстратор. Між ними простягається провід довжиною до 150-250 метрів. Наявність DS-1H18S/E гарантує придушення створюваних при прямому включенні перешкод. Також є захист від перенапруги і можливість уникнути накладання сигналу при використанні декількох камер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | BNC-M |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 25 мм |
| Дальність передачі | без PoC 250 м, з PoC 150 м |
| Довжина: | 92 |
| Кількість в ящику | 300 шт. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Робоча температура | -10-55ºC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 98 x 25 x 92 мм |
| Тип сигналу | HDCVI/TVI/AHD/CVBS |
| Тип пристрою | Перехідники та балуни |
| Ширина | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


