Кабель ШВВП 2х0,75 ЗЗЦМ (бухта 100м.)

кабель силовий Матеріал жили: мідь, Площа поперечного перерізу жили, мм кв .: 0.75, Кількість жил: 2, Максимальна напруга, В: 500, Матеріал зовнішньої оболонки: ПВХ пластикат, Довжина в бухті, м: 100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 0.75 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3340 г |
| Вага брутто | 3340 |
| Висота | 95 мм |
| Довжина: | 260 |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Матеріал жили | Мідь |
| Матеріал жили (провідника) | мідь |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Переріз | 0.75 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 95 x 260 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | ШВВЩ |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 884 ₴

