Кабель ЗЗКМ ВВГ-П нгд 2х1,5 (бухта 100м.)

Температура прокладання кабелю не нижче -5 °С, Температура експлуатації кабелю від -50 °С до +50 °С, Тривало допустима температура нагріву жил кабелів при експлуатації +70 °С, Термін служби 30 років, Гарантійний термін експлуатації 5 років, Кількість жил 2, Площа перерізу жили 1.5 мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 1.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6520 г |
| Вага брутто | 6520 |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 100 |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Оборонка | полівінілхлоридний пластикат, Не поширює горіння, зі зниженим газодимовиделенням |
| Переріз | 1.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 260 x 100 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | ВВГнгд-П |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідний (Cu) |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 533 ₴

