Оптичний модуль SFP+ XG-SFP-SR-MM850

Ruijie XG-SFP-SR-MM850 – оптичний модуль форм-фактору SFP+ з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 10 Гбіт/с при довжині хвилі 850 nm. Призначений для роботи з багатомодовим оптичним волокном на відстані до 300 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 20 мм |
| Відстань передачі | 300 м |
| Довжина: | 115 |
| Довжина хвилі | 850 nm |
| Макс. пропускна спроможність | 10 Гбіт/с |
| Метод роботи | SFP LC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 20 x 115 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 083 ₴

