Оптичний модуль SFP MINI-GBIC-LX-SM1310

Ruijie Mini-GBIC-LX-SM1310 – оптичний модуль форм-фактора SFP з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 1 Гбіт/с при довжині хвилі 1310 nm. Призначений до роботи з одномодовим оптичним волокном на відстані до 10 км.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Відстань передачі | 10 км |
| Довжина: | 120 |
| Довжина хвилі | 1310 nm |
| Макс. пропускна спроможність | 1 Гбіт/с |
| Метод роботи | SFP LC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 20 x 120 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 857 ₴

