Конектор металевий з клемної колодочкою (Female) BNC

Конектор BNC металевий з клемною колодочкою (Female)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Конектор BNC |
| Вага | 1 г |
| Вага брутто | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 20 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴

