Коробка розгалудження Т250 240х190х97 ІР66 ОВО

розмір 240х190х95 мм, внутрішній простір 225х173х86 мм, 9х М25, 7х М32 входів, ізоляція 500 В, опір полум'я VDE 0471 / DIN 695 Part 2-1 650 ° C, клас захисту IP66, IK05, -5,00 - 60,00 ° C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага брутто | 500 |
| Колір | RAL 7035 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Порти (вхід) | 9 x M25, 7 x M32 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 240 x 95 мм |
| Розміри | 240х190х95 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴

