загальна довжина 435 мм, розмір гофрованої труби 348х20 мм, внутрішній діаметр 15мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 435 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 20 |
| Діаметр | 15 мм |
| Розмір | 348х20 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 435 x 20 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Гнучкий перехід |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴


