Кабель комбінований (Коаксіал + живлення) бухта 305 м RG590-CU+2*0.75 PE ATIS

опір 75 Ом, живлення 2 * 0.75мм2 (48В), Матеріал - мідь (Сu), Екран 90%, оболонка - світлостабілізована поліетилен для зовнішньої прокладки, Бухта на барабані 305 метрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13980 г |
| Вага брутто | 13980 |
| Висота | 330 мм |
| Вхідна напруга | 48 В |
| Довжина: | 320 |
| Довжина кабеля | 305 м |
| Екранування | 90% |
| Матеріал | Мідь |
| Опір | 75 Ом |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 320 x 330 x 320 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | кабель коаксіальний |
| Тип пристрою | Коаксіальний |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 465 ₴

