5 ГГц Wi-Fi точка доступу з посиленою антеною MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

влевовправо
- В наявності
- Код: 202937
2 207 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для використання як моста необхідні два пристрої однієї моделі.
Продається по одній штуці.
вулична 5GHz Wi-Fi точка доступу з посиленою антеною. RouterOS L3, CPU 600 МГц, RAM 64 Мб, Порти: 1x RJ45 (100M), Wi-Fi: 5 ГГц (802.11 a/n), антена: 16 dBi, кут антини: 23o, Живлення: DC 10-30В / Passive PoE, -40o до +70oC, 129х12934 мм.
Продається по одній штуці.
вулична 5GHz Wi-Fi точка доступу з посиленою антеною. RouterOS L3, CPU 600 МГц, RAM 64 Мб, Порти: 1x RJ45 (100M), Wi-Fi: 5 ГГц (802.11 a/n), антена: 16 dBi, кут антини: 23o, Живлення: DC 10-30В / Passive PoE, -40o до +70oC, 129х12934 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | AR9344 600 MHz |
| Ethernet порти (Uplink) | 1x RJ45 (10 / 100M) |
| ROM/RAM | 64Мб |
| Wi-Fi | 5 ГГц, 802.11a/n |
| Антена | убудова спрямована (23°), 16 dBi |
| Вага брутто | 360 |
| Живлення | DC 10-30В / Passive PoE |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Локальна пам'ять | 16МБ, Flash |
| Операційна система | RouterOS L3 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 26 x 230 x 387 мм |
| Розміри | 129х129х34 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Общие | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 129 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 34 |
| Ширина | 129 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 207 ₴




