Роз'єм F для RG-6.
F-роз'єм RG-6 підходить для кабелів типу RG-6, і інших коаксіальних кабелів (SAT-50, SAT-703, DG-113) мають зовнішній діаметр близько 6.8 мм. Призначений для з'єднання коаксіальногокабелю хвильовим опором 75 Ом з телевізійним і відеообладнання (ресивери, телевізори, всіляка відеоапаратура і т.д.)
F-роз'єм RG-6 підходить для кабелів типу RG-6, і інших коаксіальних кабелів (SAT-50, SAT-703, DG-113) мають зовнішній діаметр близько 6.8 мм. Призначений для з'єднання коаксіальногокабелю хвильовим опором 75 Ом з телевізійним і відеообладнання (ресивери, телевізори, всіляка відеоапаратура і т.д.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | F (RG-6) |
| Вага | 10 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 20 |
| Розмір | Ø 6.6 х 18 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 20 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴


