155М одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна SFP-155M-20KM

Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 155Мб / с, Довжина хвилі: 1310nm, Дальність передачі: 20км,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | ESD |
| Вага | 17 г |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 13 мм |
| Вологість | 0% ~ 90% RH |
| Відстань передачі | Одномодовий: 20км, Мультимодових: 2км |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 6 |
| Довжина хвилі | 1310nm |
| Кількість в ящику | 50 шт |
| Макс. пропускна спроможність | 155Мб/с |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Метод роботи | Одноволоконного пристрій прийому / передачі випромінює на одній довжині хвилі, а приймає на інший |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Потужність споживання | 1Вт |
| Робоча температура | 0 °C до +70 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 30 x 120 мм |
| Розміри | 55х13х6 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴

