Для того, щоб зв'язати відеокамеру з реєстратором, використовуються приймачі, що забезпечують чистий дротовий сигнал між пристроями. Для обладнання Dahua підходить модель PFM800-4K. Це два компактні аксесуари з маленьким корпусом, клемами та BNC-M-стандартом. Один передавач підключається до камери, інший до пульта. Поміж ними встановлюється з'єднання коаксіальним кабелем UTP. Завдяки PFM800-4K сигнал з відеообладнання передається в реальному часі, без перешкод, затримок і додаткових налаштувань. Підтримується кілька найпоширеніших стандартів. Максимальна дальність становить 400 метрів, при яких перегляд можливий у роздільній здатності 720p. А якщо відстань не перевищує 200м – можна розраховувати на якість 4k.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | BNC-M, клеми |
| Вага | 70 г |
| Вага брутто | 70 |
| Висота | 19.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність передачі | До 400 метрів |
| Довжина: | 21 |
| Захист | 1a contact discharge electricity level 3 |
| Кількість в ящику | 300 шт. |
| Розмір | 173.8 х 19.5 х 21 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 2 x 450 x 385 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Перехідники та балуни |
| Тип сигналу | HDCVI / TVI / AHD / CVBS |
| Ширина | 173.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


