Кабель (FTP мідь зовнішній) OK-Net КППЕ-ВП (100) FTP кат.5е, 4х2х0.51 бухта 305м

- В наявності
- Код: 202860
9 241 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель FTP мідь Зовнішній, кат. 5е, зовнішній, чорний ПЕ, пласт.катушка 305м, Одескабель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Конструктивні особливості | |
| Наявність екрану | Так |
| Смуга частот | 100 МГц |
| Тип витої пари | FTP |
| Електричні характеристики | |
| Опір | 96 Ом/км |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11260 г |
| Вага брутто | 11260 |
| Висота | 400 мм |
| Вхідна напруга | 72В |
| Довжина: | 400 |
| Довжина кабеля | 305 м |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Матеріал | Мідь |
| Розмір | 8 жил по 0.51мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 275 x 400 x 400 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | FTP мережевий |
| Тип пристрою | Мережевий |
| Частотна характеристика | 100 мГц |
| Ширина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 241 ₴

