● Матриця термо 96 × 72,
● Фокус 2.6мм (кут огляду 25 ° × 18.75 °),
● Крок пікселя 12 μm,
● NETD <, 55 мК (25°C, F1.0),
● IFOV 4.62 mrad,
● Роздільна здатність термо 1280 × 720,
● Роздільна здатність оптика 2688 × 1520 ,
● Аналітика та аларми: 4 типи правил VCA (перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон та вихід з регіону), до 8 Правил VCA в цілому,
● 12 VDC/PoE,
● IP67, IK10
● Фокус 2.6мм (кут огляду 25 ° × 18.75 °),
● Крок пікселя 12 μm,
● NETD <, 55 мК (25°C, F1.0),
● IFOV 4.62 mrad,
● Роздільна здатність термо 1280 × 720,
● Роздільна здатність оптика 2688 × 1520 ,
● Аналітика та аларми: 4 типи правил VCA (перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон та вихід з регіону), до 8 Правил VCA в цілому,
● 12 VDC/PoE,
● IP67, IK10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Загальні | |
| Вага | 870 г |
| Висота | 105 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 105 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ширина | 211.5 мм |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1 F |
| Фокусна відстань | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MRAD | 4.62 |
| VCA | 4 типи правил VCA (перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон та вихід з регіону), до 8 Правил VCA в цілому |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Вага брутто | 1380 |
| Виходи тривоги | 2 |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Відстань фокусування | 0.05 м |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 VDC, PoE (802.3af, class 3) |
| Кути огляду | 56° × 30° |
| Кути огляду (Thermal) | 25° × 18.75° |
| Локальна пам'ять | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), MicroSD 256 Гб |
| Макс. розд.здатність(Thermal) | 96 × 72 |
| Макс. роздільна здатність | 2688 × 1520 |
| Матриця | 1/1.8″ Progressive Scan CMOS |
| Мережа | 1, RJ45 10 M/100 M |
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс (F1.0, AGC ON), 0 люкс зі світлом |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підсвітка | видиме світло |
| Робоча температура | -40°C - +65°C |
| Розмір | 211.5 × 105 × 105 мм |
| Розмір пікселя | 12 μm |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 170 x 340 мм |
| Розширення програмування | ISAPI, HIKVISION SDK, ONVIF (Profile S, Profile G) |
| Рівень WDR | 120 дБ |
| Спектральний діапазон | 8 μm to 14 μm |
| Споживання | 9 Вт |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Теплова чутливість (NETD) | < 55 mK (25°C, F1.0) |
| Тип пристрою | Тепловізійні камери |
| Тривожні входи | 2 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 2.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | термо 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288,320 × 240 -25 к/с, оптика 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 -25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | термо 704 × 576, 352 × 288, 320 × 240 -25 к/с, оптика 704 × 576, 352 × 288 -25 к/с |
| Швидкість затвора | 1 -1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 754 ₴



