Шафа 19 6U призначена для організації та обслуговування ЛОМ. Оптимізована конструкція дозволяє отримати легкий доступ до обладнання з будь-якої сторони. Шафа 19 дюймів 6U є базовою і найпопулярнішою моделлю в лінійці настінних шаф Hypernet. Висота 19″ шафи - 6U ідеально підходить для організації невеликої локальної мережі, а практичність і функціональність дозволяють з легкістю і швидко проводити обслуговування обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hypernet |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота без опор | 530 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 14,54 |
| Висота | 530 мм |
| Довжина: | 640 |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 60,0 |
| Розмір | 19| 6U 600*500 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 530 x 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 297 ₴


