Шафа телекомунікаційна 15U WMNC-15U-FLAT призначена для використання при побудові мережі за сучасними стандартами. Регульовані річки телекомунікаційної шафи 15U, кабельні вводи на гвинтах та надійна конструкція здатна витримати навантаження до 60 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hypernet |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 190 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24000 г |
| Вага брутто | 25640 |
| Висота | 190 мм |
| Довжина: | 820 |
| Максимальне навантаження | 60 |
| Розмір | 15U 600x450 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 650 x 190 x 820 мм |
| Тип пристрою | Серверні шафи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 408 ₴



