Маршрутизатор MikroTik RB960PGS-PB 5-портовий PoE

влевовправо
5 портів Ethernet 10/100/1000 Гбіт/с, 1 порт SFP Гбіт/с, 128 Мб RAM, RouterOS L4, процесор QCA9557 800 мГц, PoE in 12 -57, PoE out, Порти 2-5, 802.3af/at, макс. 1 А порт (вхід <, 30 В), макс. 450 мА на порт (вхід >, 30 В), максимальний вихідний струм: 2 А, моніторинг вольтажу та температури, споживання 6-54 Вт, 125 x 52 x 225 мм, -40°C - +70°C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | QCA9557 |
| Ethernet порти (DownLink) | 1 SFP |
| Ethernet порти (Uplink) | 5 Ethernet 10/100/1000 Гбіт/с |
| ROM/RAM | 16/128 Мб |
| Вага | 1040 г |
| Вага брутто | 1040 |
| Живлення | 12 -57 В |
| Живлення від PoE-in | Підтримує |
| Монітор температури на платі | Підтримує |
| Моніторинг напруги | Підтримує |
| Потужність споживання | 6-54 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 110 x 245 мм |
| Розміри | 125 x 52 x 225 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 334 ₴



