Робоча висота: 6U Ширина - 600мм. Глибина - 600мм, Конструктив: розбірний, Максимальне навантаження - 60 кг, 19 ″Реки - 2 пари, передні і задні, регульовані по глибині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hypernet |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13340 г |
| Вага брутто | 13340 |
| Висота | 600 мм |
| Довжина: | 500 |
| Максимальне навантаження | 60,0 |
| Розмір | 600х450 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 600 x 500 мм |
| Тип пристрою | Серверні шафи |
| Форм-фактор | 6U, 19″ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 789 ₴



