● Форм-фактор пам'яті Micro SDXC,
● Ємність пристрою пам'яті 64 ГБ,
● Швидкість передачі даних при зчитуванні з Flash-носія 150 МБ/с,
● Class 10 (UHS (U1))
● Ємність пристрою пам'яті 64 ГБ,
● Швидкість передачі даних при зчитуванні з Flash-носія 150 МБ/с,
● Class 10 (UHS (U1))
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | США |
| Об'єм пам'яті | 64 GB |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | SD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 64 ГБ |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 110 |
| Макс. швидкість тривалої передачі | 100 МБ/с |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 10 x 110 мм |
| Тип пристрою | MicroSD |
| Форм-фактор | Micro SDXC |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴


