1.3 Мп IP видеокамера Dahua с двумя объективами и функцией подсчета людей DH-IPC-HD4140XP-3D

- В наличии 1 ед.
- Код: 200435
35 464 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1.3Мп IP видеокамера Dahua с двумя объективами и функцией подсчета людей, два 1/3” progressive scan CMOS, H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+ / MJPEG, Поток: 1.3Мп - 25 кадр/с, f=2,8мм (угол обзора 89°), 0.003 Люкс/F2.2(Цвет,1/3s,30IRE), 0.02 Люкс/F2.2(Цвет,1/30s,30IRE), DWDR, 3DNR, AWB, AGC, BLC. Смарт функции, встроенный микрофон, Тревога 1вх/1вых, Micro SD до 128Гб, -10°С +45°С, DC 12В, PoE (IEEE 802.3af)(Class 0), 162,1 х 76 х 37,8 мм, 300г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Разрешающая способность (Мп) | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Формат сжатия | H.265 |
| Физический размер матрицы | 1/3" |
| Работа с изображением | |
| BLC | Да |
| WDR | Да |
| Цифровое увеличение | 16 х |
| Общие | |
| Антивандальный корпус | Да |
| Вес | 3000 г |
| Высота | 76 мм |
| Длина | 37.8 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 162.1 мм |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Объектив | |
| Светосила объектива | 2.2 F |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| DWDR | Да |
| Ethernet | RJ -45 (10 / 100Base -T) |
| HLC | Да |
| PoE | PoE (IEEE 802.3af) (Class 0) |
| ROI | Викл / Увімкнути (4 зони) |
| ROM/RAM | 512M / 128M |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 3,5 м |
| Інтерфейси передачі даних | 1 порт RS485 |
| Інтерфейси тривоги | 1-вхід (5 мA, DC 5В) / 1-вихід (300мА DC 12В) |
| Апертура | F2.2 |
| Аудіо компресія | G.711a / G.711Mu / AAC / G.726 |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 35 м |
| Влажность | <95% |
| Відео бітрейт | H.264: 1280-6144 Кбіт / с, H.265: 512-3072 Кбіт / с |
| Відео компресія | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Відношення сигнал / шум | > 50дБ |
| Відстань фокусування | 0,3 м |
| Керування потоком | CBR / VBR |
| Керування фокусом | фіксована |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення об'єктива | вбудований |
| Кути огляду | H: 89 °, V: 64 ° |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Кількість потоків | 3 потоку |
| Локальна пам'ять | micro SD до 128Гб |
| Макс. роздільна здатність | 1028х960 |
| Материал | Металл |
| Матриця | Два 1/3 ″progressive scan CMOS |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4 / v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, TLS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Мін. чутливість | 0.003 Люкс / F2.2 (Колір, 1/3 с, 30IRE), 0.02 Люкс / F2.2 (Колір, 1/30 з, 30IRE), 0.005 Люкс / F2.2 (Ч / Б, 1/3 с, 30IRE), 0.02 Люкс / F2.2 (Ч / Б, 1/30 з, 30IRE) |
| Основні функції обробки | Приватний маски (4 зони) |
| Потужність споживання | DC 12В: 3,6 Вт, 4.6Вт (підрахунок людей вкл.), PoE: 4,2Вт, 5,3Вт (підрахунок людей вкл.) |
| Придушення шуму (DNR) | ЗД ДНР |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підрахунок об'єктів | Підрахунок людей, які увійшли, що вийшли, що проходять повз, підрахунок людей в регіоні, фільтр по висоті |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка роздільної здатності | 1.3Мп (1280х960) / 720p (1280x720) / VGA (640x480) |
| Регулювання посилення (AGC) | Авто / вручну |
| Режим день/ніч | Електронний |
| Рабочая температура | -10 ° C - + 45 ° C |
| Розміри | 162,1 х 76 х 37,8 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 7 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 14 м |
| Степень защиты | IP54 |
| Совместимость | ONVIF Profile S&G, API |
| Тип устройства | Камери |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Частота кадрів (головний потік) | 1.3M (1 ~ 25 к / с) |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 720р (1 ~ 25 к / с) |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1 (1-25 к / с) |
Информация для заказа
- Цена: 35 464 ₴

