● Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 ГГц, IEEE 802.11n/b/g 2,4 ГГц,
● AC1200 5 ГГц: 867 Мбіт/с (802.11ac), 2,4 ГГц: 300 Мбіт/с (802.11n),
● 1×100М порт WAN, 4×100М порту LAN,
● Живлення 9 В 0.85 А
● AC1200 5 ГГц: 867 Мбіт/с (802.11ac), 2,4 ГГц: 300 Мбіт/с (802.11n),
● 1×100М порт WAN, 4×100М порту LAN,
● Живлення 9 В 0.85 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 106.7 мм |
| Довжина | 24.3 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet порти (DownLink) | 4× 100М LAN |
| Ethernet порти (Uplink) | 1× 100М WAN |
| Wi-Fi | 5 ГГц: 867Мб/с, 2.4 ГГц: 300 Мб/с |
| Вага брутто | 480 |
| Живлення | 9ВDC/0.85A |
| Особливості | Мережевий екран SPI, Керування доступом, Прив'язка IP- и MAC-адрес, Шлюз прикладного рівня |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 80 x 245 мм |
| Розміри | 115×106.7×24.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 356 ₴



