Вимикач Ajax LightSwitch прохідний Black

Комфорт та безпека в один дотик
Розумний прохідний вимикач світла поєднує в собі надійність професійних систем безпеки і продуманий досвід користування. Легко вмикайте світло в довгих коридорах, кімнатах з кількома виходами та на сходах. Миттєві сповіщення повідомляють про все, що відбувається на об’єкті. Завдяки софту синхронізуються усі прохідні вимикачі. Перший «знає», що другий вимкнув світло, а стан вимикача одразу зображено в застосунках.
Панель повністю сенсорна і реагує навіть якщо піднести руку на 15 мм до вимикача. LightSwitch має приємне LED-підсвічування, тож ним зручно користуватися в темряві. Сенсорний прохідний вимикач здатний вмикати і вимикати світло, імітувати присутність вдома господарів, а також керувати шторами чи жалюзі за допомогою сценаріїв автоматизації.
Альтернатива будь-якому вимикачу
LightSwitch може замінити будь-який механічний або сенсорний вимикач. У лінійці передбачені одноклавішні, двоклавішні та прохідні вимикачі. LightSwitch встановлюється без змін електропроводки об'єкта. Пристрій не вимагає підключення до нуля та працює тільки від фази живлення.
Вимикач працює у двох режимах: імпульсному та бістабільному. LightSwitch може керувати освітлювальними приладами потужністю від 5 до 600 Вт. Для ламп низької потужності в комплекті йде конденсатор, який підключається паралельно до освітлювального приладу.
Найкращий досвід користувача
LightSwitch оснащений великою сенсорною панеллю, яка активується при наближенні руки на відстань 15 мм від кнопки. Інженери монтажу можуть пропонувати пристрої як рішення для громадських місць: керувати світлом можна брудними або мокрими руками та руками в рукавичках.
LightSwitch оснащений підсвічуванням, яке виділяє вимикач у темряві. Підсвічування не яскраве, тому не заважатиме користувачам, навіть якщо вимикач встановлений у спальні біля ліжка. За потреби підсвічування можна вимкнути у програмі Ajax.
Підходить до будь-якого інтер'єру
Щоб LightSwitch підходив як для приватного будинку, так і виробничого комплексу, в лінійці є 8 кольорів сенсорних кнопок вимикача.
Зручне управління та автоматизація
LightSwitch дозволяє керувати світлом дистанційно через Ajax: з ліжка або з іншої країни.
Для автоматизації рутинних процесів передбачили сценарії. Світло може включатися за тривогою, розкладом або на короткий час при знятті системи безпеки з охорони таймера відключення (імпульсний режим).
Jeweller технологія зв'язку
Jeweller — радіопротокол для швидкого та надійного двостороннього зв'язку між хабом та підключеними пристроями. Протокол забезпечує дальність бездротового зв'язку до 1100 м. Це дозволяє встановлювати вимикачі не тільки у квартирах та приватних будинках, а й у великому опенспейсі чи великому складі.
Jeweller відповідає за передачу всієї необхідної інформації та забезпечує миттєве керування будь-якою кількістю LightSwitch у системі. Завдяки Jeweller користувачі завжди можуть керувати світлом і бачити актуальні стани вимикачів у додатках Ajax.
Швидкий монтаж та підключення
В інженера монтажу не виникне труднощів при монтажі LightSwitch. Можна встановити пристрій за допомогою двох викруток.
Вимикач підключається до системи безпеки Ajax менш ніж за хвилину. Достатньо відкрити програму Ajax, просканувати QR-код і додати пристрій до кімнати та групи охорони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 48.3 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72.3 мм |
| Довжина | 29.2 мм |
| Ширина | 76.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий протокол | Jeweller |
| Дальність передачі бездротового сигналу | 1100 м |
| Діапазон робочих температур | -10 °C — +40 °C |
| Живлення | Напруга живлення 230 В, 50 Гц Пристрій не потребує нейтралі для роботи. Середнє споживання до 200 мВт Максимальна комутована потужність 600 Вт Для LightCore (1-gang) та LightCore (2-way). 300 Вт на сегмент LightCore (2-gang). Захист струму більше 2,6... |
| Захист від саботажу | Захист від підміни Автентифікація пристрою Виявлення втрати зв'язку від 36 секунд Час виявлення залежить від налаштувань Jeweller (або Jeweller/Fibra). |
| Зв'язок | Технологія зв'язку Jeweller Пропрієтарна бездротова технологія для передачі сигналів тривог та подій. Функції: - Двосторонній зв'язок. - Захист від заміни пристрою. - Блокове шифрування з плаваючим ключем. - Миттєві повідомлення. - Віддалена... |
| Колір | Чорний |
| Нейтраль | Без нейтралі |
| Розміри | LightCore (2-way) -76.3 × 72.3 × 29.2 мм / SoloButton (1-gang / 2-way) -82.75 × 82.75 × 10.26 мм |
| Індикація | Є |
| Сумісність | Hub Plus , Hub 2 (2G) , Hub 2 (4G) , Hub 2 Plus , Hub Hybrid (2G) , Hub Hybrid (4G) , ReX , ReX 2 |
| Тип вимикача | 1-клавішний (прохідний) |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Розумний вимикач (wi fi) |
| Управління через | Додаток для Android , Додаток для iOS |
| Функції | Сценарії - реакція на тривогу - реакція на зміну режиму охорони - активація за розкладом - реакція на натискання іншого LightSwitch Робота без нейтралі LightSwitch потребує лише фази живлення для роботи. Потужність комутованого приладу від 5 до 600... |
- Ціна: 2 404 ₴

