Бездротова екстрена кнопка Ajax DoubleButton Black

Бездротова кнопка тривоги Ajax DoubleButton c великою дальністю комунікації підходить для використання в охороні приватних і комерційних об'єктів. Завдяки бездротовому підключенню до хабу кнопку можна вмонтувати в будь-якому зручному місці або ж вільно переміщувати по території.
Поклавши екстрену кнопку DoubleButton в кишеню або сумку, можна не боятися випадкового натискання. Для підняття тривоги необхідно затиснути дві кнопки на пульті одночасно. Обидві кнопки пульта розділені пластиковою перегородкою. Таким чином виїзд патруля буде підтверджений.
Ajax DoubleButton передає сигнал на централь Hub за допомогою двостороннього радіопротокола на відстань до 1300 метрів. Для захисту від підробки Jeweller шифрує дані, що передаються. Миготливий світлодіод підтвердить, що сигнал успішно доставлений. Ajax переведе сигнал на вільну радіочастоту при наявності перешкод в мережі та сповістить користувача в разі глушіння ефіру.
При натисканні DoubleButton можлива активація необхідних сценаріїв, наприклад, запуск сирен або дим-машин, блокування електрозамків, включення певної кількості пристроїв. Під'єднати кнопку досить легко, просто додавши її в систему через додаток Ajax PRO.
Кнопка Ajax DoubleButton стійка до перепадів температур і захищена від бризок і пилу. Батареї вистачає до 5 років використання.
Працює з хабами Ajax на OS Malevich 2.9 і вище,
Максимальна відстань до хаба становить до 1300 м в умовах прямої видимості,
Швидкість передачі тривоги до 0,15 с,
Робочі частоти - 868,0-868,6 МГц або 868,7 - 869,2 МГц залежно від регіону продажу,
Працює від однієї батареї CR2032 до 5 років,
Радіопротокол Jeweller,
Швидке підключення,
Пластиковий корпус з класом захисту IP55,
Діапазон робочих температур від -10°C до + 40°C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Вага | 17 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Кнопка тривожної сигналізації |
| Стан | Нове |
| Розміри | 47 х 35 х 16 мм |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Комплектація | Інструкція , Тривожна кнопка DoubleButton , Елемент живлення CR2032 (попередньо встановлений) |
| Кількість кнопок | 2 |
| Робоча напруга | 3 В |
| Захист від помилкових спрацьовувань | Для активації тривоги необхідно одночасно затиснути 2 кнопки , Захисна пластикова перегородка |
| Програмне відключення тривожної кнопки | Немає |
| Сумісність з хабами | Hub , Hub 2 , Hub 2 Plus , Hub Plus , ReX |
| Мoдель | DoubleButton |
| Тип елемента живлення | Батарея CR2032 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Строк служби | 10 років |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Радіопротокол Jeweller | Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES , Двосторонній зв'язок між пристроями , Період опитування датчика -12-300 секунд |
| Частота передачі | 868,0-868,6 МГц |
| Діапазон робочих температур | -10 ° ~ + 40 ° C |
| Максимальна потужність радіосигналу | 20 мВт |
| Дальність передачі бездротового сигналу | До 1300 м (при відсутності перешкод) |
| Робоча вологість | До 75% |
| Термін роботи кнопки від одного елемента живлення | 5 років |
| Лінійки Ajax | Baseline |
- Ціна: 1 077 ₴

