Розумна централь Ajax Hub Black

Інтелектуальний центр мережі Ajax примножує можливості кожного пристрою. Контролює їх роботу і збирає дані за допомогою передової технології бездротового зв'язку Jeweller. Аналізує загрози, відсіває помилкові спрацьовування і повідомляє вам про випадки реальної небезпеки. Технології захисту від саботажу роблять неприступним Ajax Hub, а значить і приміщення, що охороняється.
Легка професійна установкаІнсталяція вкладеться в 15 хвилин завдяки інтерактивній інструкції і кріпленням SmartBracket,
Віддалено тестується доступність датчиків, зона спрацювання і рівень шуму в радіоефірі,
Нові пристрої підключаються в один клік за допомогою QR-кодів.
Бездротова технологія Jeweller дозволяє розкинути мережу на відстані до 2000 метрів на відкритому просторі або на декількох поверхах бізнес-центру,
ARM процесор дає більше потужності для вирішення критично важливих завдань,
Система працює на Ethernet c підключенням GSM в якості резервного каналу зв'язку,
Ajax Hub обслуговує до 100 пристроїв,
Можливість підключення до моніторингу системи до 50 користувачів або охоронної компанії (за допомогою Contact ID).
Система працює навіть при дуже поганій якості зв'язку: досить швидкості GPRS 0,5 кбіт/сек,
Двосторонній зв'язок з пристроями дає можливість постійного тестування і просте налаштування,
Прошивка і софт оновлюються автоматично і безкоштовно,
Можливо управління брелоком або за допомогою безкоштовних додатків для смартфона ( iOS / Android ) або через браузер,
Підтримувані платформи для мобільних додатків: iOS 7.1 і вище, Android 4.1 і вище,
Ajax Hub зберігає історію всіх зазначених системою подій,
Перегляд в реальному часі відео потоку з підключених камер, які підтримують протокол RTSP, через додаток.
Всі роз'єми і кнопки заховані в корпус,
Корпус захищений від розтину тампер,
При відключенні зовнішнього електроживлення включається тривога,
Час роботи на резервному живленні досягає 15 годин,
Відгук датчиків перевіряється пінг частотою від 12 секунд ,
Працюють системи виявлення та запобігання глушіння, шифрування каналів, аутентифікації для захисту від підробки пристроїв,
Для зв'язку з кожним пристроєм мережі хаб використовує чисту частоту і перебудовується в разі збігу,
Модуль GSM дає резервний канал зв'язку на випадок відключення інтернету.
Ультратонкий адаптер змінного струму 50-230V вбудований всередину корпусу,
Товщина Ajax Hub становить менше 4 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 163 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Бездротові централі |
| Вага | 350 г |
| Стан | Нове |
| Розміри | 163×163×36 мм |
| Живлення | 110-240 В від мережі |
| Макс. кількість користувачів | 50 |
| Комплектація | Централь Ajax Hub , Кріпильна панель SmartBracket , Кабель живлення , Кабель Ethernet , Монтажний комплект , SIM-карти (залежить від регіону продажів) , Інструкція |
| Операційна система | OS Malevich |
| Антісаботаж | Захист від підробки, оповіщення про глушіння |
| Захист тампером | Тампер на відкриття і відрив |
| Колірна індикація | + |
| Підтримка датчиків MotionCam | Немає |
| Вбудований акумулятор | Li-Ion |
| Канали зв'язку | Ethernet , 2G |
| Мoдель | Hub |
| Перемикання між 2G, 3G, LTE | Миттєво |
| Тип встановлення | Усередині |
| Сертифікація | ДСТУ EN 50131 |
| Строк служби | До 10 років |
| Макс. кількість ReX | 1 |
| Енергоспоживання від мережі | 10 Вт |
| Макс. кількість камер | 10 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Макс. кількість сценаріїв | 5 |
| Типи повідомлень | СМС, дзвінок, push |
| Перемикання між SIM-картками | 4 хвилини |
| Діапазон частот радіоканалу | 868,0-868,6 МГц |
| Макс. кількість пристроїв | 100 |
| Радіопротокол Jeweller | + |
| Макс. кількість груп охорони | 9 |
| Модуляція радіосигналу | GFSK |
| Діапазон робочих температур | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Ємність вбудованого акумулятора | 2 А* рік |
| Частота бездротових датчиків | Протокол Jeweller (868/915 МГц) |
| Зв'язок з пультом охорони | Contact ID, SIA (DC-09) |
| Максимальна потужність радіосигналу | до 25 мВт |
| Дистанційне налаштування | + |
| Дальність передачі бездротового сигналу | 2000 м |
| Мобільний додаток | IOS 9.1 і вище Android 4.4 і вище |
| Інтерфейси підключення | RJ45 |
| Радіопротокол Wings | - |
| Робоча вологість | До 75% |
| Час роботи без електроживлення | До 15 годин |
- Ціна: 6 712 ₴

