● Ємність 8 ТБ,
● Швидкість обертання 7200 об/хв,
● Розмір буфера 256 Мб,
● Максимальна швидкість передачі даних 176,4 МБ/с
● Швидкість обертання 7200 об/хв,
● Розмір буфера 256 Мб,
● Максимальна швидкість передачі даних 176,4 МБ/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Об'єм накопичувача | 8192 GB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8 ТБ |
| Інтерфейс користувача | SATA |
| Вага брутто | 700 |
| Кеш-пам'ять | 256 МБ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 25 x 100 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | HDD |
| Швидкість обертання (об / хв) | 7200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 168 ₴


