Промисловий стільниковий маршрутизатор Teltonika RUTX12

влевовправо
- В наявності 6 од.
- Код: 201660
27 951 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Порти: 1 x 10/100/1000 Base-T WAN, 4 x 10/100/1000 Base-T LAN,
● 4G LTE Cat 6 до 300 DL/50 UL Mbps, 3G до 42 DL/5.76 UL Mbps,
● WI-FI Wave-2 802.11ac дводіапазонний Wi-Fi та Bluetooth LE,
● GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo and QZSS,
● HTTP(S), MQTT, Azure MQTT, Kinesis,
● -40 °C - +75 °C, IP30,
● DC 9-50В
● 4G LTE Cat 6 до 300 DL/50 UL Mbps, 3G до 42 DL/5.76 UL Mbps,
● WI-FI Wave-2 802.11ac дводіапазонний Wi-Fi та Bluetooth LE,
● GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo and QZSS,
● HTTP(S), MQTT, Azure MQTT, Kinesis,
● -40 °C - +75 °C, IP30,
● DC 9-50В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Країна виробник | Литва |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Загальні | |
| Висота | 44.2 мм |
| Довжина | 95.1 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | Quad-core ARM Cortex A7, 717 MHz |
| Ethernet порти (DownLink) | 4 x 10/100/1000 Base-T LAN |
| Ethernet порти (Uplink) | 1 x 10/100/1000 Base-T WAN |
| ROM/RAM | 256 MB, DDR3 |
| Вага брутто | 1120 |
| Живлення від PoE-in | Пасивне живлення від Ethernet через запасні пари. Можливість живлення через порт LAN1, несумісний зі стандартами IEEE802.3af, 802.3at та 802.3bt, режим B, 9 -50 В постійного струму |
| Локальна пам'ять | 256 MB, SPI Flash |
| Операційна система | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Особливості | 2 x слот для SIM-картки (Mini SIM -2FF), 1,8 В/3 В, зовнішній тримач SIM-картки |
| Порт живлення | 1 цифровий вихід, вихід з відкритим колектором, максимальна вихідна напруга 30 В, 300 мА |
| Потужність споживання | 4-22 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 175 x 60 x 360 мм |
| Розміри | 132 x 44.2 x 95.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 951 ₴





