Комутатор 16 портів некерований TP-LINK TL-SG1016

● Порти: 16x RJ45 (1000M),
● Живлення: AC 100 - 240В,
● Робоча температура: 0º - + 40ºC,
● 440x180x44 мм
● Живлення: AC 100 - 240В,
● Робоча температура: 0º - + 40ºC,
● 440x180x44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2200 |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 44 |
| Живлення | 220 В |
| Макс. пропускна спроможність | 32 Гбіт/c |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мережеві стандарти | IEEE 802i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Порти (DownLink) | 16x RJ45 (1000M) |
| Потужність споживання | 10.24 Вт |
| Робоча температура | 0 ℃ - +40 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 8К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 220 x 80 x 530 мм |
| Розміри | 440 х 180 х 44 мм |
| Швидкість пересилання пакетів | 23.8 Мпакет/с |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 497 ₴

