Контактна кнопка виходу Trinix ART-820P

влевовправо
● Тип кнопки: Контактна,
● Світлова індикація: Двоколірна,
● Тип контакту: Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений,
● Живлення: DC 12-24 В,
● Монтаж: Накладний
● Світлова індикація: Двоколірна,
● Тип контакту: Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений,
● Живлення: DC 12-24 В,
● Монтаж: Накладний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Живлення | Мережа 12В |
| Загальні | |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Контакти | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Монтаж | накладний |
| Номінал струму | DC 12-24 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 5 x 10 мм |
| Розміри | 86 х 56 х 21 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Контактна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 ₴


