• Роздільна здатність 2МП, 1/2.8″ CMOS - матриця,
• Фокус 2.8мм (кут огляду 100°),
• Максимальна роздільна здатність відео 1920 × 1080 - 25 к\с,
• Кодеки H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265+, Smart H.264+,
• ІЧ підсвітка (до 30м),
• Функції зображення: DWDR, 3D NR, BLC, водяний знак, поворот зображення,
• Аналітика та аларми: виявлення руху, несанкціонованого доступу до відео, аудіо виявлення, відсутність SD-карти, переповнення SD-карти, помилка SD-карти, мережеве від'єднання від мережі, конфлікт IP-адрес, несанкціонований доступ,
• 12 VDC,
• IP67,
• Колір корпусу - білий
• Фокус 2.8мм (кут огляду 100°),
• Максимальна роздільна здатність відео 1920 × 1080 - 25 к\с,
• Кодеки H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265+, Smart H.264+,
• ІЧ підсвітка (до 30м),
• Функції зображення: DWDR, 3D NR, BLC, водяний знак, поворот зображення,
• Аналітика та аларми: виявлення руху, несанкціонованого доступу до відео, аудіо виявлення, відсутність SD-карти, переповнення SD-карти, помилка SD-карти, мережеве від'єднання від мережі, конфлікт IP-адрес, несанкціонований доступ,
• 12 VDC,
• IP67,
• Колір корпусу - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| WDR | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 317 г |
| Висота | 102 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кут нахилу | 78 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 110 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 53 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/64 Mб |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 5 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Вага брутто | 480 |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 47 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кути огляду | Г: 100°, В: 53°, Д: 120° |
| Кількість в ящику | 30 шт. |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.8″ CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T), Wi-Fi (2.4 GHz) |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0.025 лк/F2.0, Ч/Б: 0.0025 лк/F2.0, 0 лкз ІЧ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 1.9-4.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°-360°, Нахил: 0°-78°, Обертання: 0°-360° |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080), 960p (1280 × 960), 720p (1280 × 720) |
| Роздільна здатність матриці | 2x0 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 110 x 140 мм |
| Розміри | Ф110 × 102 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 9 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 19 м |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G), CGI, P2P |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | Камери |
| Тригери тривоги | Відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ, виявлення руху, виявлення звуку, підробка відео, вимкнення звуку |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 -25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 480 -25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 -1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 864 ₴


