Шафа 600x500x773мм 19″ 15U

влевовправо
● Тип: Настінна шафа 19″,
● Висота: 15U,
● Висота, мм: 773,
● Глибина, мм: 500,
● Ширина, мм: 602,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Корисна глибина, мм: 460,
● Передні двері: з прозорим акриловим склом,
● Напрямні: одна пара без маркування юнітів,
● Колір: сірий, RAL 7035,
● Товщина металу, мм: 0,8 – 1,5,
● Максимальне навантаження, кг: 50,
● Вага, кг: 20
● Висота: 15U,
● Висота, мм: 773,
● Глибина, мм: 500,
● Ширина, мм: 602,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Корисна глибина, мм: 460,
● Передні двері: з прозорим акриловим склом,
● Напрямні: одна пара без маркування юнітів,
● Колір: сірий, RAL 7035,
● Товщина металу, мм: 0,8 – 1,5,
● Максимальне навантаження, кг: 50,
● Вага, кг: 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 620 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20000 г |
| Вага брутто | 22840 |
| Висота | 500 мм |
| Дверцята | з прозорим акриловим склом |
| Довжина: | 773 |
| Максимальне навантаження | 50,0 |
| Розмір | 15U 600х500х773 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 620 x 780 мм |
| Тип пристрою | Серверні шафи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 244 ₴


