Маршрутизатор MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS 15-портовий

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 201650
30 978 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1 порт Ethernet 1 Гбіт/с, 12 портів SFP+ 10 Гбіт/с, 2 порти SFP28 25 Гбіт/с, RouterOS L6, процесор 4 ядра AL32400 1.7 МГц, RAM 4 Гб DDR4, MTBF 200000 годин за темп. 25C, моніторинг температури, роб. темп. -20 ° C - 60 ° C, живлення AC 2 входи 100-240В, 49 Вт, 443 x 224 x 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Загальні | |
| Висота | 224 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 44 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 443 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | AL32400 1.7 ГГц |
| Ethernet порти (DownLink) | 12x SFP+ 10G, 2x SFP28 25G |
| ROM/RAM | 4 Гб DDR4 |
| Вага брутто | 2380 |
| Локальна пам'ять | 128 NAND |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Монітор температури на платі | Підтримує |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Операційна система | RouterOS L6 |
| Порт живлення | 2 AC |
| Потужність споживання | 49 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +60°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 60 x 480 мм |
| Розміри | 443 x 224 x 44 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 978 ₴



